Brustor B-128 XL

 

B-128 XL kombinuje to nejlepší z obou světů. Robustní pergola se zabudovanými screenovými clonami , které zcela zmizí v konstrukci. Vychutnáte si tak výhody markýzy v kombinaci s výhodami pergoly. B128 XL je vždy kotvena k domu. Látka se elektricky navíjí díky odolné technologii ZIP screen. Tímto způsobem zůstává látka stále napnutá.

  • Pokrytí velkých ploch
  • Neviditelný odvod vody
  • Plná ochrana proti slunci, dešti a větru s volitelnými vestavěnými clonami

B128 XL je větší sestra B-128. Tam, kde jde u B-128 o elegantní a minimalistický design, má B-128 XL o něco robustnější rám. Tento rám je založen na rámu B200-XL, který výrazně rozšiřuje možnosti pergoly. Vzhledem k těžším sloupkům můžete pokrýt větší plochy hladkou plátěnou střechou. Koneckonců, B128XL zůstává markýzou a pergolou v jednom. Nový rám navíc poskytuje četné možnosti personalizace , aby se pergola dokonale přizpůsobila vašim přáním.

Konstrukce umožňuje v případě potřeby četné možnosti rozšíření na všechny strany. Při zavření můžete mít úplné uzavření před sluncem, deštěm a větrem. Po otevření si plně užijete panoramatický výhled. Screenové clony jsou k dispozici v široké škále barev a průhlednosti, což vám umožní přizpůsobit si je podle vašich představ .

Svou pergolu můžete například také večer vylepšit pomocí volitelného LED osvětlení ve sloupcích, bočních vedeních a nosných trámech nebo se rozhodnout pro stmívatelné LED body v horizontálních pražcích. K dispozici je také výkonný 2000W terasový ohřívač pro ty, kteří si chtějí užít venku chladné večery.

Maximální rozměry:        6 x 5m             5 x 6m