Markýzy

Markýza, slunečník nebo přístřešek byly známy již od nepaměti jako vynikající forma ochrany proti slunci. Princip je velmi jednoduchý: markýza je clona, ​​která se montuje na fasádu a poskytuje stín. Design a výroba prochází neustálým vývojem. A toto je specialitou Brustor inženýrského týmu! Považují za zásadní pokračovat v inovacích v sortimentu markýz s výklopným ramenem. A proto stále hledají nová řešení pro novostavby a rekonstrukce.

Chcete ze své terasy vytěžit maximum a mít dokonalý stín? To vše splňuje markýza. Markýza se sklopným ramenem vás ochrání před sluncem v horkých dnech, ale během chladnějších měsíců si zachováte optimální světlo a teplo. Všechny markýzy jsou Vám ušity na míru a jsou dostupné v různých provedeních a modelech. Obdélníkové, zaoblené nebo oválné kazety s klasickým nebo elegantním designem? Markýzy se hodí ke každému stylu bydlení.

Nezávazná poptávka

Brustor elektrické markýzy jsou vybaveny plně automaticky řízeným motorem od Somfy . Ten zajišťuje velmi jednoduché ovládání pomocí dálkového ovládání nebo přes chytrý telefon. Nic ale není tak důležité jako samotné skládací paže, samozřejmě. Brustor má k dispozici tři různá ramena : Standard, Elite a Prestige . Tato volba je v oboru jedinečná. Rozdíl mezi těmito verzemi? Ten je v odolnosti proti větru a v tuhosti. Vysoce kvalitní akrylová tkanina odolává všem povětrnostním podmínkám a dodává se v enormně široké škále barev a textur. Protože design je stejně důležitý jako funkčnost.

Brustor také nabízí spoustu dalších možností, jako je LED osvětlení, topení a volán, které přidávají hodnotu vaší markýze se skládacím ramenem.

Chcete markýzu, ale nevíte, kterou vybrat?

Kontaktujte nás, na nezávazné schůzce Vám rádi vysvětlíme rozdíly, možnosti a doporučíme vhodný typ markýzy na míru.

 

Typy kazet

Markýza Brustor B-24 Markýza Brustor B-20

Kontaktujte nás