Markýzy

Venkovní markýzy na míru

Všechny markýzy jsou Vám ušity na míru a jsou dostupné v různých provedeních a modelech. Obdélníkové, zaoblené nebo oválné kazety s klasickým nebo elegantním designem? Markýzy se hodí ke každému stylu bydlení.

Navíc si k nim můžete pořídit LED osvětlení, topení, nebo otřesová a větrná čidla, které zvyšují komfort a funkcionalitu. Nabízíme různé typy markýz, které se liší nejen tvarem a stylem, ale také cenovými relacemi. Ať už hledáte cenově dostupnou variantu nebo prémiový model s rozšířenými funkcemi, máme pro vás řešení, které splní vaše očekávání i rozpočet.

Poptat markýzu

Markýza

Venkovní markýza

Perfektní zastínění terasy, balkónu, zahrádky

Hledáte dokonalé zastínění pro vaši terasu, balkon, posezení na zahrádce u kavárny? Přemýšlíte nad elegantním a praktickým řešením, které ochrání váš venkovní prostor před sluncem i zvědavými pohledy? Chcete ze své terasy vytěžit maximum a mít dokonalý stín? To vše splňuje markýza. Markýza vás ochrání před sluncem v horkých dnech, ale během chladnějších měsíců si zachováte optimální světlo a teplo.

Showroom - největší výběr na jednom místě

Chcete markýzu, ale nevíte, kterou vybrat? Rádi Vám vysvětlíme rozdíly, možnosti a doporučíme vhodný typ markýzy na míru.