Venkovní žaluzie

Věděli jste, že venkovní žaluzie šetří energii? Zatímco u vnitřních žaluzií slunce zahřívá okenní sklo a zvyšuje teplotu v místnosti, venkovní žaluzie zastanou plně funkci žaluzií vnitřních a navíc brání průniku slunečních paprsků na okenní skla. Ušetříte nemalé náklady za provoz klimatizace a ventilátorů. Není tedy s podivem, že právě venkovní žaluzie jsou nejčastější volbou z výběru stínění. Navíc představují elegantní designový prvek, sladěný s okolím. K dispozici je vzorkovník s různými šířkami lamel a v mnoha odstínech barev a tvarů. 

Venkovní žaluzie Climax se zárukou 4 let se vyrábí vždy na míru a hodí se pro každý domov. Na jejich instalaci myslete dostatečně dopředu, ideálně už ve fázi projektu. Montáž lze provést bez krytí horního nosiče, s krytem z hliníkového plechu, v podomítkové schránce, samonosném provedení nebo do stavebního překladu. Vybírejte ze široké nabídky barev a tvarů lamel, na manuální nebo elektrické ovládání.

Kontaktjte nás

Proč uvažovat nad venkovními žaluziemi? Přinášíme vám minimálně 5 důvodů, proč byste s pořízením venkovních žaluzií neměli váhat:

1. Ochlazení domu
Venkovní žaluzie nepropustí až 96 % slunečního svitu, čímž je výrazně efektivnější, nežli žaluzie vnitřní. Pro porovnání - vnitřní žaluzie dosahuje maximálně 50 % zadržení sluneční energie. Interiér domu je tak dokonale chráněn před ohříváním.

2. Zatemnění místnosti
Pokud máte rádi úplnou tmu, pak vězte, že z venkovními žaluziemi budete spát jako v podzemí. Venkovní žaluzie totiž zajistí téměř úplné zatemnění, takže vás ranní východ Slunce rozhodně neprobudí.

3. Výrazná ochrana soukromí
Chraňte své soukromí a už si nikdy nenechte koukat do oken. Správné nastavení lamel zabraňuje sousedům v zírání do objektu, zlodějům pak ve vniknutí dovnitř. Vy budete jednou provždy rozhodovat o svém soukromí.

4. Vysoce kvalitní zpracování
Námi nabízené venkovní žaluzie se vyznačují vysokou kvalitou a dlouhodobou životností.

5. Snadné ovládání
Stiskněte tlačítko na dálkovém ovladači a užijte si pocit soukromí a především bezpečí. Vadí vám sluneční svit, který brání v poklidném sledování oblíbeného pořadu? Stiskněte tlačítko a máte vyhráno.

UMÍSTĚNÍ VENKOVNÍCH ŽALUZIÍ

Chcete venkovní žaluzie? Nevíte, které vybrat?
Kontaktujte nás, na nezávazné schůzce Vám rádi vysvětlíme rozdíly, možnosti a doporučíme vhodný typ venkovních žaluzií. Naše působnost je nejen Brno a okolí.