Venkovní žaluzie

  • Využijte dotaci "Oprav dům po babičce" v rámci dotačního programu Nová zelená úsporám
  • Ušetřete za energii. Jsme v seznamu specialistů - Nová zelená úsporám. 

Nezávazná poptávka

Proč si vybrat venkovní žaluzie?

  • Ochlazení domu - Venkovní žaluzie nepropustí až 96 % slunečního svitu, čímž je výrazně efektivnější, nežli žaluzie vnitřní. Pro porovnání - vnitřní žaluzie dosahuje maximálně 50 % zadržení sluneční energie. Interiér domu je tak dokonale chráněn před ohříváním.
  • Zatemnění místnosti - Pokud máte rádi úplnou tmu, pak vězte, že z venkovními žaluziemi budete spát jako v podzemí. Venkovní žaluzie totiž zajistí téměř úplné zatemnění, takže vás ranní východ Slunce rozhodně neprobudí.
  • Výrazná ochrana soukromí - Chraňte své soukromí a už si nikdy nenechte koukat do oken. Správné nastavení lamel zabraňuje sousedům v zírání do objektu, zlodějům pak ve vniknutí dovnitř. Vy budete jednou provždy rozhodovat o svém soukromí. 
  • Vysoce kvalitní zpracování - Námi nabízené venkovní žaluzie se vyznačují vysokou kvalitou a dlouhodobou životností.
  • Snadné ovládání - Stiskněte tlačítko na dálkovém ovladači a užijte si pocit soukromí a především bezpečí. Vadí vám sluneční svit, který brání v poklidném sledování oblíbeného pořadu? Stiskněte tlačítko a máte vyhráno.

Termoregulace, ochrana soukromí a úspora energie

Věděli jste, že předokenní venkovní žaluzie šetří energii? Zatímco u vnitřních žaluzií slunce zahřívá okenní sklo a zvyšuje teplotu v místnosti, venkovní žaluzie zastanou plně funkci žaluzií vnitřních a navíc brání průniku slunečních paprsků na okenní skla. Ušetříte nemalé náklady za provoz klimatizace a ventilátorů. Není tedy s podivem, že právě venkovní žaluzie jsou nejčastější volbou z výběru stínění. Celkovému vzhledu exteriéru můžete venkovní žaluzie přizpůsobit barvou, šířkou a tvarem lamel. Tvar lamel může být do tvaru písmene C, T nebo Z.

Venkovní žaluzie na míru

Venkovní žaluzie Climax se zárukou 4 let se vyrábí vždy na míru a hodí se pro každý domov. Na jejich instalaci myslete dostatečně dopředu, ideálně už ve fázi projektu. Montáž lze provést bez krytí horního nosiče, s krytem z hliníkového plechu, v podomítkové schránce, samonosném provedení nebo do stavebního překladu.

Venkovní žaluzie

Naše vybrané realizace

Venkovní žaluzie - showroom

Showroom - největší výběr na jednom místě

Chcete venkovní žaluzie? Nevíte, které vybrat? Navšitvte náš showroom. Zde si můžete prohlédnout vzorník barev i jednotlivé typy žaluzií.

 Navštivte showroom

Venkovní žaluzie Climax - typy