Climax C-80 Vental

Chtěli byste stínící techniku, která zároveň umožňuje větrání? Pak máme pro vás jedinečnou možnost. Můžeme vám nabídnout venkovní žaluzie Climax C-80 Vental. Nejen, že vám zajistí příjemné klima uvnitř v místnosti, ale ušetříte i svoji peněženku, protože nebudete muset využívat klimatizaci ani větráky.

Dokonalé zastínění

Zmíněný typ žaluzie se vyznačuje vyšším počtem lamel, než mají ostatní venkovní žaluzie, což zajišťuje lepší zastínění a menší propustnost slunečních paprsků. I přes zvýšený počet lamel mají nízký nábal při vytažení žaluzie, a to díky inovativně zahnutým lamelám do tvaru C a jejich šířce. Ta činí pouhých 8 centimetrů.

Přizpůsobení podle vás

Žaluzie je možné nechat vyrobit v různých velikostech. Maximální plocha zastínění je až 20 m² a na délku nebo na výšku může žaluzie dosáhnout maximální délky 5 metrů. Výběr barevné škály lamel je také veliký. Volit můžete z 23 odstínů. Venkovní žaluzie Climax C-80 Vental mají také textilní postranní uchycení jednotlivých lamel v háčcích, které ovládají jejich naklápění, ale zároveň nedovolí překlopení lamely.

Žaluzie můžete dovybavit i chytrým ovládáním. Obsluhovat je můžete dálkově pomocí chytrého telefonu, pomocí dálkového ovladače nebo pomocí vypínače na zdi. Pro ty, kteří nevyhledávají techniku, je v nabídce i manuální ovládání pomocí kliky.

Vzorník lamel