Kazetové systémy

Hledáte stínění, které vám zajistí dokonalé zatemnění a zútulní váš interiér? Pak jsou pro vás ideální kazetové rolety. Tyto moderní a elegantní rolety se instalují zevnitř oken a díky speciálním vodícím lištám s kartáčkem ve spodní části do místnosti nepronikne ani paprsek světla.

Kazetové rolety jsou ideální pro různé typy prostor, jako jsou zasedací místnosti, přednáškové sály, školy, učebny, posluchárny či laboratoře. Jejich využití v ložnicích či dětských pokojích je také neocenitelné, jelikož vám zajistí klidný spánek bez rušivého světla. Instalace a ovládání kazetových rolet je snadné. Můžete je ovládat buď manuálně pomocí řetízku, nebo pohodlně pomocí motoru, což je zejména vhodné pro velká okna v posluchárnách.

Charakteristika a výhody kazetových rolet v kostce:

  • Zatemnění: Díky blackoutové látce a zipu zajistí 100% zatemnění v noci i během dne.
  • Vhodné pro: Zasedací místnosti, přednáškové sály, školy, učebny, posluchárny, laboratoře, stejně tak jako ložnice a dětské pokoje.
  • Snadná instalace a ovládání: Řetízkem nebo motoricky (doporučujeme pro velká okna).
  • Barevné provedení: Nejoblíbenější bílá a šedá nebo dle RAL.
  • Výběr látky: Široká škála typů a barev.
  • Typy kazet a vodicích lišt: Různé varianty a způsoby montáže.
  • Maximální výška: 6000 mm (závisí na průměru toče, látce a ovládání).

Navštivte náš showroom

Roleta v kazetě PRO-BLOCK

X-BLOCK látková roleta v kazetě

Kazetové rolety jsou ideální volbou pro všechny, kteří chtějí mít ve svém interiéru dokonalé zatemnění. Díky široké škále barev a materiálů si vyberete rolety, které perfektně doplní váš interiér, ke kterému budou jednoduše ladit.

S kazetovými roletami si nejenže zajistíte dokonalou temnotu, ale také přidáte do svých prostor eleganci a šikovnou funkcionalitu. Buďte pánem světla ve vašich prostorech s našimi kazetovými roletami.

Chcete kazetové rolety, ale nevíte, které vybrat?
Kontaktujte nás, na nezávazné schůzce Vám rádi vysvětlíme rozdíly, možnosti a doporučíme vhodný typ rolet.

Nezávazná poptávka