Terasy

Kompozitový materiál Twinson – vám nabízí spojení toho nejlepšího ze dvou světů. Firmě Inoutic / Deceuninck, která se proslavila výrobou velice kvalitních okenních profilů, se podařilo harmonicky skloubit přírodu s technologiemi a designem při vývoji jedinečného terasového a plotového systému. Materiál je vyvinutý ze speciální směsi borovicových pilin a PVC, na což má firma Inoutic / Deceuninck patent. Dřevoplastový materiál Twinson je vysoce odolný, bezúdržbový, ekologický a působí atraktivním dojmem přírodního dřeva. Díky hliníkovým hranolům je jeho montáž jednodušší a rychlejší než u dřevěných materiálů. Za kvalitu ručíme zárukou 25 let!

Záruční certifikát Twinson

Terasová prkna WPC si zamilujete na první pohled. Jsou atraktivní a mohou se chlubit velmi dlouhou životností. Dokážou totiž odolat veškerým klimatickým vlivům a běžnému zatížení, aniž by ztratila na své kráse a reprezentativním vzhledu. Můžete WPC prkna použít i u bazénu, neboť odolávají slané vodě i chloru. Navíc jsou bezpečná a tudíž vhodná i pro děti. Mají totiž na dotyk velmi příjemný protiskluzový povrch.

Poptat terasu


Realizace zahradních teras z tohoto unikátního materiálu bude vždy tou správnou volbou, které nikdy nebudete litovat. Vydrží vám totiž desítky let stále krásná, aniž byste se o ni museli starat. Jejich odolnost je naprosto mimořádná a údržba naopak minimální. Dřevoplastová terasa stačí opláchnout vodou, případně umýt saponátem, potřebujete-li se zbavit nějakých mastných fleků. Dvakrát do roka je pak vhodné prkna omést a odstranit tak prach ze spár.

Kompozitní dřevoplastové (WPC) terasy a jejich výhody:

  • Atraktivní vzhled a elegance
  • Dlouhá životnost a odolnost
  • Příjemný a bezpečný povrch
  • Barevná stálost
  • Bezúdržbovost

Díky těmto kompozitním terasovým prknům si můžete užívat přirozeného dřevěného vzhledu a příjemné atmosféry na své terase nebo na balkonu, aniž byste museli řešit zbytečné práce kolem údržby či oprav. Nemusíte se bát, že si vaše děti zadřou třísku nebo uklouznou, ani že příští rok už prkna nebudou mít tak pěknou barvu. Vybrat si můžete ze 6 barevných variant. Barva terasy po montáži časem mírně zesvětlá. Je to důkaz, že prkna obsahují dřevo, které jako každý přírodní materiál pracuje. Zhruba po měsíci se barva ustálí a díky PVC se už nemění. A vaši peněženku potěší i nepřekonatelný poměr kvality a ceny, které tento nadčasový materiál přináší.

WPC terasa Twinson je zkrátka výhodná investice, která se vyplatí.

Chcete novou WPC terasu, ale nevíte, který typ prken vybrat?
Kontaktujte nás, na nezávazné schůzce Vám rádi vysvětlíme rozdíly, možnosti a doporučíme vhodný typ terasy pro Váš projekt.

Poptat