Venkovní rolety

Venkovní rolety jsou dokonalým pomocníkem pro všechny, kteří si rádi pospí, aniž byste se nechali budit ranním sluncem. Neocenitelné jsou ale také pro ty, co třeba pracují pro vícesměnný provoz a tak svůj pánek nemohou přizpůsobit dennímu cyklu. Tmu, pro kvalitnější odpočinek, zkrátka někdy potřebují dopoledne a jindy zase odpoledne. Venkovní rolety jsou k nezaplacení také pro maminky, které mají dítka, co je nenechají pořádně vyspat. Navození přítmí a někdy i takměř úplné tmy jim může pomoci s klidnějším spánkem. A je dost možné, že už nebudou vstávat v pět hodin ráno s prvními slunečními paprsky, ale pospí si. A tak nechají déle odpočinout i vyčerpanou maminku.

Nabízíme předokenní rolety, zaomítací rolety, nadokenní rolety a rolety do předkladů

  • slouží k regulaci světla, teploty a hluku
  • vhodné do všech druhů budov, slouží k regulaci světla, teploty a hluku
  • chrání před nežádoucím slunečním zářením
  • možnost kombinace s integrovanou sítí proti hmyzu
  • ovládání manuální nebo elektronické

Předokenní rolety ochrání před sluncem a hlukem

venkovními roletami si zkrátka sluníčko, a tím pádem i množství světla ve vašem pokoji, můžete regulovat tak, jak potřebujete. A co teprve prudký déšť, kroupy, silný vítr - s tím vším si hravě poradí. Dokážou také výrazně snížit hluk a věřte, že nejsou zrovna snadnou překážkou pro nenechavce, kteří by vás mohli chtít navštívit, když zrovna nejste doma.

Stále se nemůžete rozhodnout, zda zvolit žaluzie nebo venkovní zastínění oken? Pak věřte, že venkovní rolety mají mnoho předností, které si později nebudete moct vynachválit. Venkovní rolety se liší především ve způsobu, jakým se montují, a můžete je vzájemně kombinovat s integrovanou sítí proti hmyzu. Stejně jako venkovní žaluzie, spoří energii za provoz klimatizace, kdy nedochází k ohřevu okenních skel slunečními paprsky. A tím dělají vaši domácnost také šetrnější k přírodě. A dokonce vás ochrání i před nežádoucím UV zářením.

Chcete pořídit stínění oken a zvažujete venkovní rolety?  Nevíte, které vybrat?
Kontaktujte nás, na nezávazné schůzce Vám rádi vysvětlíme rozdíly, možnosti a doporučíme vhodný typ venkovních rolet.

Nezávazná poptávka