Vnitřní žaluzie

Možná to také znáte. V létě toužíte po stínu, v zimě zase po teple. Před sužujícími vedry prostě chcete být chráněni alespoň, když jste doma, když už to venku nejde. Sluneční paprsky jsou možná po ránu příjemné, ale čeho je moc, toho je příliš. Příjemný chládek v domácnosti pomohou udržet vnitřní žaluzie. V zimě naopak přispívají k menšímu úniku tepla, což vám ušetří finance, které byste jinak museli vynaložit na vytápění.

Chrání před sluncem a ochrání i soukromí

Kromě toho vnitřní žaluzie zajistí soukromí i ve dnech, kdy se brzy stmívá. Nikdo nechce být doma vystavený jako ve výkladní skříni, a právě žaluzie jsou skvělou volbou, jak tento problém vyřešit.

Vkusné a na pohled příjemné žaluzie navíc mohou být i skvělým designovým prvkem, který místnosti dodá šmrnc. Stačí si jen vybrat ty, které vašemu oku lahodí nejvíce. Je to praktický doplněk, který navíc bude vypadat dobře.

Kontaktujte nás 

Klasické vnitřní žaluzie jsou nejjednodušší a také nejčastěji využívanou vnitřní stínící technikou. Jejich cena je velmi příznivá, lze je použít pro každý typ oken, montáž je poměrně snadná a rychlá, nemluvě o dlouhé životnosti a minimální údržbě. Na výběr je velké množství barevných odstínů hliníkových lamel a imitací dřeva ve standardní šířce 16 a 25 mm, u některých typů i 35 – 50 mm. Každou žaluzii lze vybavit bezpečnostní pojistkou, která zajistí bezpečí vašich ratolestí. Nespornou výhodou je také krátká doba dodání.

Vnitřní žaluzie Brno a okolí

Jste-li z Brna či okolí, neváhejte a ozvěte se nám. Na vnitřní žaluzie jsme v Brně jednička.

Chcete nové žaluzie, ale nevíte, které vybrat?
Kontaktujte nás, na nezávazné schůzce Vám rádi vysvětlíme rozdíly, možnosti a doporučíme vhodný typ vnitřních žaluzií. 

Nezávazná poptávka