Plisé žaluzie jsou synonymem pro sofistikovaný design a praktické využití. Tento úžasný prvek interiéru není pouze o zakrytí oken, ale o zvelebení celého prostoru. S látkami různé propustnosti, které umožňují nastavitelné stínění a přidávají do vašeho domova útulnost i styl získáte elegantně funkční řešení pro váš interiér. Plisé žaluzie jsou nejen praktickým, ale i designově atraktivním interiérovým prvkem. Přinášejí do domova útulnost, styl a funkčnost, která se přizpůsobí vašim potřebám.

Výhody plisé žaluzií na míru

Jednu z největších výhod plisé žaluzií představuje obrovská nabídka stylů a barev, díky které lze tuto stínící techniku snadno sladit s designem vašeho interiéru. Na výběr je široká paleta látek, abyste si mohli vybrat takovou, která nejen skvěle zapadne do vašeho interiéru, ale také splní vaše funkční potřeby. Díky přizpůsobení produktu přesně na míru a profesionální montáži získáte kvalitní stínící techniku s perfektními funkčními vlastnostmi a dlouhou životností. Snadná obsluha a údržba také patří mezi přednosti tohoto produktu. Oproti klasickým žaluziím lze s plisé žaluziemi regulovat intenzitu světla podle vašich potřeb stažením či vytažením horního nebo dolního profilu. A co víc, máte možnost kombinovat dvě různé látky a vytvořit tak úplně nový a netradiční vzhled.

Design a stylové možnosti

Naše široké portfolio plisovaných látek nabízí různé barvy, vzory, struktury a stupně propustnosti světla. Od elegantních a neutrálních až po živé a výrazné vzory – máme to, co ladí s vaším stylem a potřebami vašeho prostoru.

Ceník a nezávazná poptávka

Nabízíme transparentní cenovou strukturu a možnost nezávazné poptávky. Stačí nám poslat své požadavky a rádi vám připravíme individuální cenovou nabídku.