Bioklimatické pergoly

       

Toužíte po zastřešení venkovní terasy, které bude sloužit jako oblíbené místo pro odpočinek, bude vytvářet jedinečný a stylový prvek vaší zahrady a zároveň nebude limitováno žádnými vlivy počasí? Tak právě pro vás bude bioklimatická pergola, u které se spojuje prvotřídní kvalita s moderním designem, tou nejvhodnější volbou. Našim zákazníkům dodáváme luxusní bioklimatické hliníkové pergoly na míru té nejvyšší jakosti. Můžete ji mít v prostoru na zahradě nebo přímo na zdi vašeho domu.
Oproti markýze jsou nabízené hliníkové pergoly výhodnější především proto, že s nimi lze pokrýt větší část prostoru, čímž mohou získat funkci celoročního zastřešení, a vy si tak budete moci venkovní terasu užívat i přes nepřízeň počasí.

Hliníkové pergoly Brustor Brno

Poskytnou vám vhodné relaxační místo pro odpočinek či pro posezení v přírodním prostředí. Naše nabídka je skutečně široká, ať už se vám bude hodit na zahrady spíše bioklimatická pergola volně stojící nebo taková, která přímo navazuje na zeď vašeho domu a je ukotvena k jeho fasádě. Všechny jsou s možností bohatého příslušenství. Při pořízení hlinkové pergoly Brustor získáte záruku pět let.

Poptat pergolu


Výhody hliníkových pergol Brustor

  • Jsou vyrobeny na míru
  • Jejich provedení je bezúdržbové
  • Můžete k nim zvolit bohaté příslušenství jako například rolety, led světla, přitápění, senzory apod.
  • Montují se jako samostatně stojící anebo se upevňují ke stěně domu

Konstrukce hliníkových pergol Brustor
Kostra bioklimatické pergoly je z hliníkové konstrukce, z hliníkových profilů, které jsou doplněny konkrétním typem střešního zastínění dle vašeho výběru. Pro zajištění ochrany proti dešti a také slunci jsou nejčastěji využívány hliníkové lamely s automatickým otáčením o 150°. Jejich jednoduchým nakláněním tak můžete regulovat průchod slunečních paprsků. Vybrat si můžete hned ze dvou šíří lamel – 210 mm a 160 mm.
Pro náročnější klienty nabízíme také propracovaná technická řešení s výklopnými lamelami, s posuvným skleněným systémem nebo s vertikálními látkovými roletami. Samozřejmostí jsou také doplňkové úpravy jako dešťové/sněhové senzory, přídavná topná tělesa či velmi oblíbená LED světla.
Konkrétní provedení pergoly je vždy závislé na účelu jejího použití a prostoru, kde má být umístěna. Možností je mnoho, proto využijte naší nabídky a už se nikdy nenechte zaskočit náhlou změnou počasí.

Montáž hliníkové pergoly Brustor
Montáž takovéto hliníkové pergoly, aby byla provedena správně, není vhodné provádět svépomocí. Zkušený pracovník umí pracovat i se skrytými patkami, které jsou nastavitelné pro případ nerovnosti podkladu. Stabilita konstrukce jako celku je zajištěna rohovými výztuhami. Doba montáže se odvíjí od velikosti a typu vybrané pergoly, ale při výběru většího modulu může počítat s montáží, která zabere i dva až tři dny.

Katalog ke stažení - pergoly Brustor

     

Hliníkové pergoly Brno. Chcete novou hliníkovou pergolu, ale nevíte, kterou vybrat?
Kontaktujte nás, na nezávazné schůzce Vám rádi vysvětlíme rozdíly, možnosti a doporučíme vhodný typ pergoly na míru.

Kontaktujte nás