Bioklimatické pergoly

Hliníkové pergoly Brno

Toužíte po zastřešení venkovní terasy, které bude sloužit jako oblíbené místo pro odpočinek, bude vytvářet jedinečný a stylový prvek vaší zahrady a zároveň nebude limitováno žádnými vlivy počasí?

Posezení v bioklimatické pergole je velmi příjemné bez ohledu na počasí. Bioklimatická pergola spojuje prvotřídní kvalitu s moderním designem. Naše nabídka je skutečně široká, ať už se vám bude hodit na zahradu spíše bioklimatická pergola volně stojící nebo taková, která přímo navazuje na zeď vašeho domu a je ukotvena k jeho fasádě.

 

Poptat pergolu

 Výhody hliníkových pergol

 • Jsou vyrobeny na míru a jejich provedení je bezúdržbové
 • Téměř celoroční využití
 • Mnoho volitelného příslušenství – LED osvětlení, topení, zásuvky, screenové clony, reproduktory, čidla
 • Kostra je z velmi odolného masivního hliníku
 • Možnost různých RAL odstínů (mimo uvedených základních barev za příplatek)
 • Motory Somfy se zárukou 60 měsíců
 • Pergola může být samostatně stojící nebo ukotvena k fasádě (dle typu)
 • Různé možnosti střechy - lamely, sklo, látky a u některých typů stahovací střecha
 • Žádné viditelné šrouby a spojovací materiál - pouze čistý design (Brustor), integrované okapy
 • Moderní design a vynikající kvalita
 • Screenová clona – ochrana před sluncem, větrem, zvědavými pohledy sousedů

Proč vybrat bioklimatickou pergolu

Bioklimatické pergoly jsou vyrobeny s citem pro detail s mnoha různými funkcemi a možnostmi, které uspokojí i velmi náročné zákazníky. Díky lamelovému zastřešení teras, které je možné naklápět i posunovat, můžete využívat váš venkovní prostor bez ohledu na počasí

Na trhu stále přibývají nová řešení a inovace výrobců hliníkových pergol, aby z každého produktu vytvořili osobní sluneční ochranu na míru vašeho domu a zahrady, ze které se můžete těšit mnoho let. 

Bioklimatické pergoly jsou vyráběny z hliníku, což je lehký, pevný a korozivzdorný materiál. Masivnost a tloušťka hliníku zaručují dlouhou životnost a odolnost pergoly proti povětrnostním vlivům. Pergoly jsou navíc navrženy tak, aby unesly zatížení až 90 kg na metr, což zaručuje bezpečnost i při větším náporu sněhu. Pergola je vybavena integrovanými okapy, které efektivně odvádějí vodu z povrchu. Díky tomu můžete mít jistotu, že vaše bioklimatická pergola bude dlouho vypadat jako nová a bude vám sloužit spolehlivě. Spojovací prvky hliníkových pergol jsou samozřejmě vyrobeny z materiálu, který je odolný a nepodléhá korozi.

Showroom - největší výběr na jednom místě

12 typů pergol + showroom s funkčními vzorky

Montáž hliníkové pergoly

 • Není vhodné provádět svépomocí
 • Stabilita konstrukce zajištěna rohovými výztuhami
 • Doba montáže se odvíjí od velikosti a typu pergoly: 1-3 dny

Pergoly jsou luxusním a současně funkčním doplňkem pro váš dům i zahradu. Navštivte náš showroom a poradíme vám, jaký typ je pro váš prostor nejvhodnější. Naplánujte si pergolu na míru vašich představ.

Katalog ke stažení - pergoly Brustor 

Bioklimatická

Zastínění

Cenově dostupná a čistá energie

Nejdostupnější energie je ta, kterou nespotřebováváte. Vytváření stínu je nákladově nejefektivnější způsob chlazení a přesně o tom je naše podnikání. Vzhledem k tomu, že změna klimatu má na naši planetu stále větší dopad, výrazně vzrostla potřeba stínu. Slouží jako výkonný nástroj při snižování potřeby nadměrných nákladů na chlazení.

Pevně věříme, že stínění je nejlepší způsob, jak ušetřit energii. Využitím výhod stínění umožňujeme našim zákazníkům užívat si pohodlné obytné prostory bez zátěže vysokými náklady na chlazení.

Toužíte po klidném posezení v pergole? Chcete novou hliníkovou pergolu, ale nevíte, kterou vybrat? Kontaktujte nás, na nezávazné schůzce Vám rádi vysvětlíme rozdíly, možnosti a doporučíme vhodný typ pergoly na míru.