Bioklimatické pergoly

Hliníkové pergoly Brno

Toužíte po zastřešení venkovní terasy, které bude sloužit jako oblíbené místo pro odpočinek, bude vytvářet jedinečný a stylový prvek vaší zahrady a zároveň nebude limitováno žádnými vlivy počasí?

Posezení v bioklimatické pergole je velmi příjemné bez ohledu na počasí. Bioklimatická pergola spojuje prvotřídní kvalitu s moderním designem. Naše nabídka je skutečně široká, ať už se vám bude hodit na zahradu spíše bioklimatická pergola volně stojící nebo taková, která přímo navazuje na zeď vašeho domu a je ukotvena k jeho fasádě.

Poptat pergolu

Katalog ke stažení - pergoly Brustor


     

Hliníkové pergoly Brno. Toužíte po klidném posezení v pergole? Chcete novou hliníkovou pergolu, ale nevíte, kterou vybrat?
Kontaktujte nás, na nezávazné schůzce Vám rádi vysvětlíme rozdíly, možnosti a doporučíme vhodný typ pergoly na míru.

Kontaktujte nás

Proč vybrat bioklimatickou pergolu

Bioklimatické pergoly jsou vyrobeny s citem pro detail s mnoha různými funkcemi a možnostmi, které uspokojí i velmi náročné zákazníky. Díky lamelovému zastřešení teras, které je možné naklápět i posunovat, můžete využívat váš venkovní prostor bez ohledu na počasí

Na trhu stále přibývají nová řešení a inovace výrobců hliníkových pergol, aby z každého produktu vytvořili osobní sluneční ochranu na míru vašeho domu a zahrady, ze které se můžete těšit mnoho let. 

Bioklimatické pergoly jsou vyráběny z hliníku, což je lehký, pevný a korozivzdorný materiál. Masivnost a tloušťka hliníku zaručují dlouhou životnost a odolnost pergoly proti povětrnostním vlivům. Pergoly jsou navíc navrženy tak, aby unesly zatížení až 90 kg na metr, což zaručuje bezpečnost i při větším náporu sněhu. Pergola je vybavena integrovanými okapy, které efektivně odvádějí vodu z povrchu. Díky tomu můžete mít jistotu, že vaše bioklimatická pergola bude dlouho vypadat jako nová a bude vám sloužit spolehlivě. Spojovací prvky hliníkových pergol jsou samozřejmě vyrobeny z materiálu, který je odolný a nepodléhá korozi.

 

 

 

  

   Výhody hliníkových pergol

  • Jsou vyrobeny na míru
  • Jejich provedení je bezúdržbové
  • Žádné viditelné šrouby a spojovací materiál - pouze čistý design
  • K pergole je možné zvolit mnoho volitelného příslušenství, jako například screenové rolety, LED osvětlení, přitápění, senzory apod.
  • Kostra je z hliníkových profilů, které jsou doplněny konkrétním typem střešního stínění dle vašeho výběru: lamely, látková či skleněná střecha
  • Pregola může být samostatně stojící nebo ukotvena k fasádě

Montáž hliníkové pergoly

  • Není vhodné provádět svépomocí
  • Stabilita konstrukce zajištěna rohovými výztuhami
  • Doba montáže se odvíjí od velikosti a typu pergoly: 1-3 dny