Okna a dveře

Okna

Nabízíme kvalitní okna za výhodné ceny včetně dalších doplňků a příslušenství. Veškerá nabízená okna jsou vyrobena v České republice na nejmodernějších plně automatických linkách. K jejich výrobě je použit pouze ověřený a kvalitní materiál, převážně z Německa a Belgie. Okna Vám odborně namontujeme a seřídíme. Tím to pro nás ale nekončí! Pokud by se vyskytl nějaký problém, můžete se na nás bez obav kdykoliv obrátit a my ho vyřešíme. Šetříme Váš čas, proto si k novým oknům můžete rovnou vybrat i dveře a nezbytnou stínicí techniku. Oslovte nás s Vaší poptávkou či dotazem.

Poptat okna

Dveře

Vchodové dveře jsou naprosto zásadním prvkem zabezpečení objektu. Musí být pevné, odolné proti zlodějům a také dostatečně reprezentativní. Poctivé hliníkové nebo plastové dveře se vyznačují dlouhou životností, barevnou a tvarovou stálostí a propracovaným designem, můžete ovšem vsadit i na klasiku – dřevěné dveře z třívrstvého lepeného hranolu s kvalitní povrchovou úpravou. Aby dveře plnily výše uvedené funkce, dobře doléhaly a nedocházelo k úniku tepla, musí být kvalitně a odborně namontovány.

Poptat dveře

Chcete nová okna nebo nové vchodové dveře, ale nevíte, které vybrat?
Kontaktujte nás, na nezávazné schůzce Vám rádi vysvětlíme rozdíly, možnosti a doporučíme vhodný typ oken nebo vchodových dveří.

 

Vrata

 Chcete nová garážová vrata, ale nevíte, které vybrat?

Kontaktujte nás, na nezávazné schůzce Vám rádi vysvětlíme rozdíly, možnosti a doporučíme vhodný typ vrat.

 

Nezávazná poptávka