Brustor B-700

B700 je zcela nové inovativní zastřešení terasy Brustor . Lamely byly nahrazeny pevnou střechou ze skla, polykarbonátu nebo sendvičových panelů.  Lze jej použít jako zastřešení vířivky či bazénu nebo jako stylový přístřešek na auto.

  • Trvale suché místo
  • Optimální dopad světla
  • Integrované ZIP obrazovky

       

Proč zvolit prosklenou střechu B700?

Trvale suchý prostor pod zastřešením terasy

B700 nemá lamelovou, ale pevnou střechu, která se skládá buď ze skleněných, polykarbonátových nebo sendvičových panelů. To zajišťuje trvale suchý prostor pod zastřešením vaší terasy. Už žádné starosti se zahradním nábytkem, který není zcela odolný proti dešti. Kromě toho má B700 také integrovaný systém odvodu vody ve sloupcích. 

K dispozici ve skleněných, polykarbonátových a sendvičových panelech

B700 má na střechu volitelně skleněné, polykarbonátové nebo sendvičové panely. Každý se svými výhodami. Můžete si například vytvořit krásný přístřešek pro auto se střechou ze sendvičových panelů . Sklo a polykarbonát jsou ideální, když je pro vás důležité světlo .

Můžete si je také znovu přizpůsobit podle svého gusta . Stejně jako u B200 si můžete vybrat mezi různými barvami RAL, aby pergola pěkně zapadla do architektury vašeho domova. Sendvičové panely jsou k dispozici pouze v bílé barvě.

Toužíte po atmosféře a pohodlí? B700 může být vybavena LED body v rámu i mezipaprsku. Pro chladné večery lze připojit terasový ohřívač o výkonu 2 000 W a díky integrovaným screenovým zástěnám zůstanete mimo vítr . O tu správnou zvukovou stopu se pak postará volitelný integrovaný Bluetooth reproduktor. Ideální pro delší pobyt venku během chladných letních večerů.

Alternativa k verandě

Není proto překvapivé, že B700 je dokonalou alternativou prosklené verandy: nepropouští déšť, je větruodolná a příjemně osvětlená. 

Optimální světlo v domě při výběru pevné skleněné části

Další výhodou této hliníkové střechy se sklem je, že stejně jako u B-720 zůstává dopad světla do vašeho domu optimální . Skleněná střecha poskytuje jakoby skutečný světlík, takže nemusíte obětovat světlo v domě.