Skleněná střešní pergola BRUSTOR B-800

Elegantní skleněná terasová střecha pro udržení optimálního dopadu světla v domě

Hledáte moderní kubistický doplněk vaší terasy? Luxusní skleněná pergola Brustor B-800 s robustní hliníikovou konstrukcí vytváří elegantní prvek, který zaujme na první pohled!

Skleněná střecha propouští do vašeho interiéru dostatek světla. Panely jsou nenápadně nakoněny, aby mohla být odváděna dešťová voda do svodů v rámu. Pergolu je možné doplnit o spodní či horní markýzu, která v létě zastíní sluneční záření. 

 

Optimální ochrana proti větru díky integrovaným ZIP screenovým clonám

Součástí robustní konstrukce mohou být integrované screenové clony, které uzavřou boční strany pergoly a chrání vás nejen před sluncem, větrem a deštěm, ale i před zvědavými pohledy sousedů. 

Pergola s elegantím rámem v kubistickém designu

B-800 má kubistický design, díky kterému zcela splyne s architekturou vašeho domova. Hladké odvodnění probíhá přes dva póly vpředu. Velká pozornost byla věnována také rafinované povrchové úpravě . V rámu nejsou vidět žádné šrouby a mezilehlé nosníky jsou extrémně úzké a elegantní. To zajišťuje čistý a elegantní vzhled pergoly.

 

Proč si pořídit prosklenou pergolu Brustor B-800

Prosklená pergola Vám nabízí bezproblémový přechod z vašeho obytného prostoru do zahrady a poskytuje bezpečné místo pro uložení zahradního nábytku. 

Můžete si zvolit mnoho variabilních doplňků, např. topení, integrované ZIP screenové clony, stmívatelné LED osvětlení atd., díky kterým si Vaši pergolu budete moci užívat opravdu po celý rok

Maximální rozměry:  7 m x 4 m                     Standardní barvy:                                                           

Typ montáže:  kotvený k fasádě