Posuvné sítě jsou skvělý pomocníkem především v teplých ročních obdobích, kdy vzrůstá přirozená potřeba více a častěji větrat. Posuvné síťové dveře poskytují žádoucí ochranu interiéru vašeho domu před hmyzem ve chvílích, kdy máte otevřené balkonové dveře na terasu, lodžii či balkon.

Hlavní výhodou sítí je jejich přidaná hodnota, kdy můžete nechat kdykoliv v průběhu dne nechat proudit čerstvý vzduch vašim pokojem, a to bez ohledu na to, zda v pokoji svítíte či nikoliv. Dalším příjemným faktem je pak snadné otevírání a zavírání, které zabezpečují kolečka v kolejničce. Nadčasový design posuvných dveří je funkční a zároveň elegantní, umožňuje volně nechat proudit vzduch a současně není rušivým elementem.

Co se týče údržby – posuvné síťové dveře nevyžadují žádnou zvláštní údržbu a péči. Pro podporu dlouholeté životnosti stačí pravidelně odstraňovat nečistoty ze spodní vodící kolejnice. Síťovina samotná je náchylná na mechanické poškození či poškození ostrými předměty, aby mohla plně plnit svou funkci, stačí se k ní tedy pouze chovat ohleduplně. Při čištění pak stačí síťovinu a rám opatrně vysát či utřít vlhkým hadříkem.