Sekční garážová vrata

Není divu, že sekční garážová vrata jsou nejoblíbenějším typem garážových vrat. Nabízí totiž jedno z nejlepších řešení, jak si nechat uzavřít vstup do garáže. Dokonale kloubí jen ty nejlepší užitkové vlastnosti, jaké si u vrat můžete přát. Jejich hlučnost je totiž minimální a navíc nezabírají žádné místo v garáži. Schovají se pouze pod strop a vy tak můžete využít prakticky celý prostor vaší garáže. Jsou pevnější, stabilnější a odolnější.
Sekční garážová vrata jsou chytrá a dostupná pro všechny typy garáží. Vrata mají ohebné spoje sekčních panelů, díky kterým se pohodlně otevřou vysunutím pod strop garáže. Můžete si navíc vybrat z mnoha designů v široké řadě barev, nebo dekorů dřeva.
Naše sekční garážová vrata dodáváme s německými pohony SOMMER, díky kterým je pohodlně a bezpečně otevřete i zavřete dálkovým ovládáním.

DOKONALÉ PŘIZPŮSOBENÍ VZHLEDU

Velký výběr variant panelů a různých doplňků pro tento typ dveří nám umožňuje nabídnout vhodné řešení prakticky skoro pro každého zákazníka. Bylo by překvapením, kdyby si všichni nevybrali z rozmanitého provedení a velkého výběru barevných odstínů a dekorů rolovacích vrat. To znamená, že si můžete vybrat vrata podle vašich potřeb, požadavků i vkusu. Navíc jsou skvělým řešením i po technické stránce. Jejich instalace vám přinese také tepelné úspory. Skvěle totiž izolují. Obavy nemusíte mít ani o bezpečnost vašeho vozidla. Vrata jsou odolná proti neoprávněnému vniknutí a zároveň jsou bezpečná pro uživatele.

KONTAKTUJTE NÁS

Máte zájem dozvědět se více? Kontaktujte nás. Jsme specialisté na garážová vrata pro Brno a jeho okolí.